Kafka Bohumil (Nová Paka 1878 - 1942 Praha)
Karel Havlíček Borovský, signováno a datováno B. Kafka 1923, značeno liteckou značkou K. Barták Praha XI., patinovaný bronz, výška 38,5 cm, několik drobných oděrek patiny (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |